אודות

חברת אבאגן – ריהוט גן נוסדה לאחר 60 שנות פעילות ענפה של חברת אבאדאן – המסגר של המדינה. חברתנו מייבאת ומפיצה מוצרים איכותיים לגינה ומרפסת ומקפידה על איכות מוצרים ורמת מחיר תחרותית.

אבאגן הינה חברה ייבואנית לריהוט גן מעוצבים ומרשימים, מערכות גן איכותיות, פינות ישיבה יוקרתיות, גרילי גז מובחרים, נדנדות, פתרונות אחסון, מיטות שיזוף, ערסלים, שמשיות ועוד מגוון רחב של מוצרים משלימים נוספים.

כחברה יבואנית אנו מייבאים כמויות גדולות של ריהוט גן הניתנות לצפייה באולם התצוגה שלנו אשר נמצא בירושלים. כל המוצרים הם לאספקה מיידית (מלבד הזמנות מיוחדות).

חברת אבאגן החברה המובילה לריהוט גינה

אנו מתמחים ומקפידים על טיב ואיכות השירות והמוצר, כל מוצרינו נבחנו בקפידה ועברו בדיקות איכות וזאת על מנת להעניק ללקוחותינו את המוצר בגימור ואיכות יוצאים מן הכלל להבטחת ריהוט גינה עמיד ושימושי לאורך שנים.

כל הרהיטים ארוזים בערכת נשיאה לשם נוחות, והם עשויים מחומרים שונים, כגון: אלומיניום, עץ, ראטן, פלסטיק, נצרים ובד והכול בשלל גוונים וצבעים.

ניתן להזמין הובלה לכל חלקי הארץ, שאותה יבצע צוות מיומן של מובילים, במידה והלקוח יהיה מעוניין לבצע הובלה עצמית, ניתן לסדר את הפריטים ברכבו בצורה אחראית, יעילה ובטוחה.

אנו מזמינים אותכם להתרשם ממגוון מוצרינו באולם התצוגה והמכירות שלנו ובאתר האינטרנט של החברה